Odział Lublin Biuro Główne:
ul. Chopina 14; 20-023 Lublin
Tel. 532 60 98; Fax: 534 84 54
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.: 9:00 – 17:00
Aktualnie znajdujesz się na: » O nas Ubezpieczenia STU Ergo Hestia S.A. Odział Lublin
Zdjęcie w banerze
Poprzednia Następna

Hestia 1 to unikalny pakiet ubezpieczeń, zapewniających podstawową ochronę. Idealne rozwiązanie dla klientów indywidualnych, będących na początku swojej kariery zawodowej. W ramach pakietu ubezpieczenie domu, samochodu (AC, OC, NNW).

Hestia Lublin OC Lublin Ubezpieczenia Lublin

Hestia 7 to propozycja dla wszystkich klientów, którzy oczekują bardziej zaawansowanej ochrony dzięki wszechstronnemu ubezpieczeniu i profesjonalnemu wsparciu w trudnych sytuacjach. Pakiet Hestia 7 zapewnia kompleksową ochronę dla Ciebie i Twojej rodziny.

Ubezpieczenia w Lublinie

  • Szukasz korzystnej oferty ubezpieczeniowej? Przekonaj się, jaką ofertę przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Klientom, którzy zdecydują się skorzystać z naszych usług proponujemy zarówno pojedyncze produkty, jak i kompleksowe pakiety ubezpieczeniowe, przygotowane z myślą o ochronie domu i mieszkania, zdrowia i życia. W naszej ofercie znaleźć można także kompleksowe ubezpieczenia komunikacyjne, biznesowe i turystyczne w najbardziej atrakcyjnych cenach. Najlepsza oferta ubezpieczeń – tylko w Hestia Lublin.

    Indywidualne ubezpieczenia – kompleksowa ochrona

    Pragniemy zapewnić Ci kompleksową ochronę, spokój i komfort bez względu na to, czy znajdujesz się na wakacjach, prowadzisz biznes czy zwyczajnie chcesz się zabezpieczyć przed utratą mienia lub przed odpowiedzialnością cywilną z tytułu szkód wyrządzonych podczas prowadzenia samochodu. Nasi konsultanci zaproponują indywidualnie dopasowane rozwiązania oferowane pojedynczo bądź w atrakcyjnych cenowo pakietach.

    Pakiety – najkorzystniejszy zakup ubezpieczenia w Hestia Lublin

    W ramach naszej oferty przygotowaliśmy dla naszych klientów możliwość wykupu pakietów ubezpieczeniowych, gwarantujących pełną ochronę i łatwy dostęp do naszych najważniejszych produktów. Dlatego oferta zakupu pakietu na ubezpieczenia w Hestia Lublin się opłaca? Wykupując cały pakiet ubezpieczeń płacisz mniej niż w przypadku kupowania osobnych produktów. Pakiety pozwalają na łatwą i szybką ich konfigurację poprzez dopasowanie najkorzystniejszych rozwiązań, spełniających indywidualne potrzeby i wymagania.


Strony www: OSI Go3.pl