Odział Lublin Biuro Główne:
ul. Chopina 14; 20-023 Lublin
Tel. 532 60 98; Fax: 534 84 54
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.: 9:00 – 17:00
Aktualnie znajdujesz się na: » O nas Ubezpieczenia STU Ergo Hestia S.A. Odział Lublin
Zdjęcie w banerze
Poprzednia Następna

Hestia 1 to unikalny pakiet ubezpieczeń, zapewniających podstawową ochronę. Idealne rozwiązanie dla klientów indywidualnych, będących na początku swojej kariery zawodowej. W ramach pakietu ubezpieczenie domu, samochodu (AC, OC, NNW).

Hestia Lublin OC Lublin Ubezpieczenia Lublin

Hestia 7 to propozycja dla wszystkich klientów, którzy oczekują bardziej zaawansowanej ochrony dzięki wszechstronnemu ubezpieczeniu i profesjonalnemu wsparciu w trudnych sytuacjach. Pakiet Hestia 7 zapewnia kompleksową ochronę dla Ciebie i Twojej rodziny.

OC w Lublinie

  • Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, wszyscy posiadacze pojazdów zobowiązani są do wykupienia ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, nazywanego potocznie oc. Lublin jest jednym z kilkunastu miast w Polsce, w którym na wszystkich kierowców czeka najlepsza oferta ubezpieczeniowa. Konkurencyjna oferta, atrakcyjna cena, szeroki zakres usług w ramach ubezpieczenia to gwarancja kompleksowej ochrony dla wszystkich posiadaczy samochodów. OC oferowane w ramach ubezpieczenia Hestia Lublin pozwala na opłacenie szkód powstałych podczas prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ubezpieczenie pokrywa wszelkie te szkody, których następstwem jest śmierć, utrata zdrowia lub zniszczenie czy uszkodzenie mienia. Wszystkich klientów zainteresowanych skorzystaniem z naszej wyjątkowej oferty, zachęcamy do odwiedzenia oddziału Hestia Lublin, gdzie nasi profesjonalni konsultanci doradzą najkorzystniejsze rozwiązanie, jeśli chodzi o zakres ubezpieczenia OC.

    Korzyści z ubezpieczenia OC – Hestia Lublin

    Decydując się na skorzystanie z oferty OC Hestia Lublin otrzymują Państwo pełną ochronę od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie obowiązuje przez rok, a ubezpieczyciel ze swej strony gwarantuje wypłacenie odszkodowań osobom poszkodowanym. Skontaktuj się z nami już dziś. Dokonamy wyliczeń i zaproponujemy Ci najbardziej atrakcyjną ofertę na rynku. Z Hestia Lublin możesz mieć pewność najbardziej kompleksowej oferty.


Strony www: OSI Go3.pl