Odział Lublin Biuro Główne:
ul. Chopina 14; 20-023 Lublin
Tel. 532 60 98; Fax: 534 84 54
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.: 9:00 – 17:00
Aktualnie znajdujesz się na: » Hestia

Hestia 1 to unikalny pakiet ubezpieczeń, zapewniających podstawową ochronę. Idealne rozwiązanie dla klientów indywidualnych, będących na początku swojej kariery zawodowej. W ramach pakietu ubezpieczenie domu, samochodu (AC, OC, NNW).

Hestia Lublin OC Lublin Ubezpieczenia Lublin

Hestia 7 to propozycja dla wszystkich klientów, którzy oczekują bardziej zaawansowanej ochrony dzięki wszechstronnemu ubezpieczeniu i profesjonalnemu wsparciu w trudnych sytuacjach. Pakiet Hestia 7 zapewnia kompleksową ochronę dla Ciebie i Twojej rodziny.

Hestia

Hestia Lublin

Ergo Hestia jest jedną z najlepszych firm ubezpieczeniowych działających na naszym rynku. Posiada ona wiele oddziałów na terenie całego kraju. Nasza firma, jako przedstawiciel Ergo Hestia, prowadzi działalność m.in. w Lublinie, Kraśniku, Puławach i Tarnobrzegu. Oferujemy Państwu ubezpieczenia w zakresie:

  • domu i mieszkania,
  • zdrowia i życia,
  • samochodu,
  • podróży,
  • biznesu.
Proponujemy bogatą ofertę ubezpieczeń dopasowanych do Państwa potrzeb i możliwości finansowych. Każdy typ ubezpieczeń pozwala na indywidualny dobór odpowiednich dla Państwa opcji.

Marka Ergo Hestia to gwarancja Państwa zadowolenia. Dzięki naszym ubezpieczeniom odzyskają Państwo poczucie bezpieczeństwa. Jesteśmy liderem w zakresie wysokości odszkodowania i szybkości jego wypłacania. Procedury związane z uruchomieniem polisy są bardzo proste. Wystarczy jedno spotkanie ze współpracującym agentem w naszej placówce lub w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu. Nasi pracownicy w sposób jak najbardziej przystępny wytłumaczą Państwu wszystkie zawiłości, a także pomogą w podjęciu decyzji odnośnie wyboru właściwych dla Państwa opcji ubezpieczeniowych.

Serdecznie zapraszamy do naszych placówek w Lublinie.


Strony www: OSI Go3.pl